Клієнти нашого інтернет-магазину мають можливість стати учасниками накопичувально-дисконтної програми.

Ви можете стати учасником накопичувально-дисконтної програми при реєстрації на сайті.

Для участі в накопичувально-дисконтной програми Клієнт зобов'язаний оформлювати замовлення безпосередньо через свою персональний обліковий запис на сайті. Замовлення оформлені не через обліковий запис не будуть враховуватись в базу накопичувально-дисконтної програми.

На одного учасника накопичувально-дисконтної програми може бути зареєстрований тільки один обліковий-запис на сайті.

Накопичувально-дисконтна програма є накопичувальною і дає право її власнику при накопиченні певної суми (грошового порогу) на знижку згідно з передбаченою шкалою:

- Накопиченно від 5 000 гривень - 3%
- Накопиченно від 20 000 гривень - 5%
- Накопиченно понад 50 000 гривень - 7%
- Накопиченно понад 100 000 гривень - 10%

Знижка і нарахування суми (накопичення суми) надається тільки зареєстрованому користувачу сайту.

Перерахунок знижки за накопичувально-дисконтною програмою здійснюється при кожній наступній покупці.

Знижка за накопичувально-дисконтною програмою не надається на товари по спец. ціні, розпродажу а так само інших акційних пропозиціях.

При поверненні виробу з накопичувально-дисконтної програми списується сума і розмір знижки, накопичена сума зменшується.

У разі втрати доступу в особистий кабінет на сайті Клієнту необхідно звернутися до функціональної кнопки "Забули пароль?" в діалоговому вікні входу в обліковий запис на сайті. Для відновлення доступу до особистого кабінету (учаснику накопичувально-дисконтної програми) необхідно мати доступ до електронних поштової скриньки на який була здійснена реєстрація.

У разі зазначення недостовірних відомостей про себе в анкеті, а також при несвоєчасній зміні застарілої інформації учасник накопичувально-дисконтної програми самостійно несе ризик будь-яких негативних наслідків, пов'язаних з неправильними відомостями. Для зміни даних Ви можете звернутися до налаштувань свого облікового запису в персональному кабінеті на сайті. Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни в реальні умови накопичувально-дисконтної програми в будь-який час без попереднього повідомлення учасників програми.Інформація про зазначені зміни буде доступна на сайті. Учасник самостійно відстежує зміни в умовах.