Доставка товару по Україні

Доставка здійснюється по всій території України. Після оформлення замовлення на Вашу електронну адресу буде надіслано підтвердження з інформацією про замовлення та оплату. Якщо Ви не вказали свою електронну адресу але вказали свій контактний номер телефону, підтвердження з інформацією про замовлення та оплату буде надіслано у вигляді смс.

В деяких випадках після оформлення замовлення, з Вами може зв'язатися персональний консультант для того, щоб уточнити деталі замовлення та надати Вам інформацію щодо доставки та оплати.

Відправлення замовлення "Новою Поштою" здійснюється в день замовлення. Відправлення замовлення "Укрпоштою" здійснюється двічі в тиждень - вівторок та четвер.

Вартість доставки не включена в замовлення і повинна бути оплачена окремо, за тарифам служби доставки.

Замовлення загальною вартістю понад 10000 грн. надсилаються післяплатою лише у випадку передоплати 500 грн. для покриття транспортних витрат.

При 100% передоплаті доставка замовлень понад 6000 грн БЕЗКОШТОВНА.

Територією України доставка здійснюється компанією "Нова Пошта", "Укрпошта".

Оплата товару

Ви можете оплатити замовлення за допомогою платіжної (пластикової) карти, а також через Приват24 або Monobank. Реквізити оплати Вам надасть менеджер після оформлення замовлення та уточнення усіх деталей.

Ви можете оформити доставку післяплатою, вибравши оплату при отриманні. В такому разі Ви оплачуєте додаткову комісію в розмірі 2% за оплату накладеним платежем у службі доставки "Нова Пошта" або "Укрпошта".