Ми  раді вітати Вас на сайті магазину YevhevTactical.com.

З 2021 року YevhevTactical.com є ексклюзивним дистриб`ютором та представником бренду YEVHEV в Україні і наразі ви маєте можливість купувати продукцію YEVHEV, під прапором якого випускається одяг, взуття, тактичне спорядження, різні аксесуари для військовослужбовців, силовиків і просто любителів екстремального відпочинку.

Ми, YevhevTactical.com за три роки нашого існування виконали більше трьох тисяч замовлень які відправлено у всі куточки України. Окремо варто зазначити, що компанія YEVHEV обслуговує клієнтів з 2007 року, більше 1 000 000 замовлень відправлено по світу. Понад п'ятнадцяти років YEVHEV спеціалізується на дослідженні та розробці продуктів, проектуванні та виробництві товарів тактичного призначення.

Сервіс Yevhev Tactical

Наш колектив завжди радо вітає вас і забезпечує не тільки якісними товарами бренду YEVHEV, а й зручним сервісом! Ми надаємо вичерпні роз’яснення щодо наявного товару і допомагаємо підібрати речі, котрі підійдуть якнайкраще до ваших потреб. Ми отримуємо задоволення від нашої роботи, а від наших вдячних клієнтів — мотивацію для зростання та руху вперед.

YevhevTactical.com пропонує політику демократичних цін, а також доступну і зручну дисконтну програму.

Головне наше завдання – це здійснювати Ваші бажання, при цьому давати Вам можливість насолоджуватися комфортом покупки. Для зручності вибору товарів, доступна послуга інтернет-замовлень на нашому сайті. Доставка здійснюється за допомогою найбільших українських перевізників.