Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки, відповідно до Закону України «Про захист прав споживача». Повернення або обмін товару проводиться шляхом повернення нам придбаного товару з подальшим відшкодуванням коштів покупцю.


Придбаний товар обов'язково треба оглянути на пошті в присутності співробітника. При виявленні пошкодження/браку або недостачі товару зв'язатися з менеджером. Якщо зв'язатися немає можливості, то пошкодження/брак потрібно зафіксувати на фото. В іншому випадку претензії щодо пошкоджень/браку чи недостачі товару будуть прийматися не у користь Клієнта.

 

Обмін та повернення товару можливі тільки у тому випадку, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, індивідуальна упаковка, пломби та ярлики бренду.


Для повернення товару необхідно зв’язатись з менеджером інтернет-магазину, вас проінструктують щодо подальших кроків. Після отримання посилки та проходження товаром відділу контролю якості наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами для підтвердження отримання товару та  узгодження обміну/повернення. У разі узгодження повернення грошових коштів менеджер передає до бухгалтерії заяву на повернення коштів з вказаними Вами реквізитами.


Повернення коштів відбувається протягом 14 календарних днів з моменту подачі заявки на повернення.
Послугу з доставки товару який повертається оплачує клієнт.